Wsparcie

Wiecie już, że ruszyła nasza zbiórka (zrzutka) na kampanię bilbordową:

Pracowaliśmy nad tym cały poprzedni miesiąc. Mamy gotowe 4 wzory bilbordów i do każdego z nich pionowy plakat formatu A3.

Mamy przygotowane (omówione/zaklepane) lokalizacje na bilbordy. Ruszymy w tym miesiącu (czerwcu) z 5 bilbordami na początek. Na tyle nam starczy funduszy.

Chcielibyśmy mieć więcej miejsc (w sumie około 10 jest bardzo dobrych i dostępnych dla nas cenowo), ale musimy zebrać na to fundusze. Mamy nadzieję, że pomożecie 🙂

Na razie przy 5 bilbordach miesięczny koszt (poczynając od drugiego miesiąca) to przynajmniej 3.000 zł. Tyle by trzeba mieć, by ją kontynuować. Piszę “kontynuować”, bo w przyszłym tygodniu kampanię rozpoczniemy (na to nas już stać).

Liczę na Was, że nas wesprzecie finansowo, tyle na ile możecie sobie pozwolić. Nie piszę tutaj o naszym stosunku do przymusu igłowania, kowidzie, sensie przeciwdziałania propagandzie medialnej, bo zakładam, że są to tematy tutaj znane. Jeśli trzeba także o tym, dajcie znać.

Jeśli podobają się Wam nasze wzory bilbordów – pomóżcie je finansować. Jeśli się nie podobają – dajcie znać co w przyszłości zmienić. Piszę o przyszłości, bo ten kształt kampanii już jest zaklepany i w czerwcu żadnych zmian nie będzie.

Wszyscy widzicie rozpędzony pociąg medialny, każdego dnia walący nas z wszystkich stron (jakie do dobre się zaigłować). Dlatego ruszamy już w tym tygodniu – na terenie naszego powiatu. Tu i teraz. Na to mamy wpływ. Tu mieszkamy i tu możemy działać. My jesteśmy stąd i tu będziemy „robić swoje”.

Tu jest link do zrzutki, gdyby ktoś przeoczył na początku:

Jeżeli chcecie wykorzystać wzory naszych billboardów, to macie naszą zgodę na pobieranie, drukowanie i rozpowszechnianie ich w dowolnej formie. Nie wyrażamy zgody jedynie na jakąkolwiek zmianę treści udostępnianych billboardów.

Zobacz efekt zrzutki w naszym wpisie: