W Opolu zbliża się wielkie wydarzenie sylwestrowe, które odbędzie się przy Stegu Arena. Impreza rozpoczną się o godzinie 21:00 i ma na celu wspólne pożegnanie starego oraz przywitanie nowego roku. Mieszkańcy będą mogli cieszyć się różnorodnym programem artystycznym oraz konkursami z nagrodami. Wydarzenie organizowane jest pod patronatem prezydenta Opola oraz współpracy z Narodowym Centrum Polskiej Piosenki.
Na inaugurację wieczoru zaplanowany jest występ DJ Grand F, który wprowadzi wszystkich w taneczny nastrój. Jego set z pewnością rozgrzeje publiczność i dostarczy wielu pozytywnych emocji. Po jego występie na scenę wejdzie opolska wokalistka oraz producentka MEG, znana jako Magdalena Krzemień. Artystka przygotowuje specjalny program, który ma na celu zachwycenie zgromadzonej publiczności.
Dodatkową atrakcją podczas sylwestrowego wieczoru będą liczne konkursy, w których będzie można wygrać ciekawe nagrody. Punktem kulminacyjnym tego wydarzenia będzie wspólne odliczanie do północy i powitanie Nowego Roku. Organizatorzy zapewniają, że Sylwester w Opolu przy Stegu Arena będzie niezapomnianą nocą, pełną muzyki i radości dla mieszkańców miasta.
Źródło: Urząd Miasta Opole
Oceń: Miejski Sylwester przy Stegu Arena – powitanie Nowego Roku w Opolu
Zobacz Także




