//Policja utrudnia Ci prowadzenie działalności gospodarczej?
policja utrudnia

Policja utrudnia Ci prowadzenie działalności gospodarczej?

Policja utrudnia Ci prowadzenie działalności gospodarczej (solaria, siłownie, restauracje, etc.)? Zdarza się obecnie, że służby państwowe, które powinny nas chronić, utrudniają nam funkcjonowanie.

Do tej pory spotkaliśmy się z uporczywym nachodzeniem, nękaniem klientów. We niektórych miastach były także blokady wejść do restauracji bądź klubów. Wszystko oczywiście pod pozorem ochrony zdrowia i życia.

Należy znać swoje prawa, tak aby móc skutecznie się bronić. W obecnej sytuacji funkcjonariusze publiczni, co rusz naruszają przepisy prawa. Co więcej, musisz wiedzieć, że możesz coś z tym zrobić! Aby powstrzymać bezprawie należy działać. Jeśli ktoś z funkcjonariuszy publicznych (policja, sanepid, inni urzędnicy) utrudnia Ci prowadzenie działalności, złóż niezwłocznie zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa dotyczące przekroczenia uprawnień. Niedopuszczalnym jest, aby Policja i inni funkcjonariusze publiczni przekraczali swoje uprawnienia, jest to przestępstwo.

Nie możemy pozwalać na łamanie naszych praw, które gwarantuje nam konstytucja. Wszyscy urzędnicy państwowi muszą działać zgodnie z literą prawa.

Zobacz zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa – przekroczenie uprawnień (działalność gospodarcza) – pobierz

Jeśli uważasz, że nie podołasz samodzielnie, warto poprosić o pomoc prawnika. Nie poddawaj się i walcz o swoje prawa. Wiele osób już wygrało! Możesz sprawdzić wyroki sądowe umieszczone na naszej stronie internetowej w zakładce WYROKI SĄDOWE.

Pisma udostępnione dzięki uprzejmości Grzegorza Płaczka – LINK DO ŹRÓDŁA

Jesteś z Opola? Istniejemy realnie i możesz do nas dołączyć! Sprawdź w zakładce KONTAKT jak możesz to zrobić. Razem jesteśmy silniejsi. Nie jesteś sam.